Loading......

O nás

Naša spoločnosť v oblasti stavebníctva pôsobí už viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia sme za sebou zanechali množstvo spokojných zákazníkov, či už išlo len o malú prerábku kúpeľne alebo veľký developerský projekt. V našej práci sa v prvom rade zameriavame na kvalitu prevedenia a spokojnosť zákazníka. Za využitia tých najmodernejších technológií a materiálov sa snažíme stále zlepšovať a napredovať v poskytovaní našich služieb, pričom naše skúsenosti zaručujú kvalitu výsledku.

Našim hlavným zameraním vždy bola profesionálna pokládka obkladov a dlažieb, avšak postupným vývojom sme sa dopracovali k rozšíreniu našich služieb o strojové omietky, striekané fasády či dekoračné stierky, maľovanie alebo komplexné stavebné práce. Toto spektrum služieb nám umožňuje to najdôležitejšie a to pretvorenie staveniska na váš domov, pričom už sa nemusíte trápiť neustálym hľadaím odborníkov na každú jednu stavebnú činnosť na vašej stavbe.

V spolupráci s našou materskou firmou Azuleo Keramika, zebezpečujeme okrem stavebných prác aj možnosť výberu tých najkvalitnejších Španielskych obkladov a dlažieb na našom trhu.


Radi Vám poradíme alebo odpovieme
na Vaše otázky, kontaktujte nás.

KONTAKT
Back To Top